BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Målad. Tre lådor, beslag av mässing. Skiva av Kolmårdsmarmor. Bredd 76. Djup 50. Höjd 84 cm.

Senare målning. Repor och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK