GOLVLAMPOR, ett par, Abo Randers, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

Gulmetall. Höjd 120 cm (exklusive skärmar).

Ytslitage, mindre bucklor, anlupna. Skärmar med fläckar och bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK