TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 delar, Byarum och Melins, Anderstorp.

Soffa, bord, ett par karmstolar. Grönmålat gjuten metall. Pelarbord, diam 76 h 73, fåtöljer och soffa med genombruten dekor i form av ormbunkar, planksits. Soffa längd 137 cm. Fåtöljer och soffa märkta.

Slitage. Färgbortfall. Anlöpning. Skador på enstaka plankor.

Lähtöhinta
5 000 SEK