556295

RING, 18 k guld och diamanter 0.10 ct enligt gravyr, svenska stämplar 1972. Total vikt ca 4 g.

Dekor av fem diamanter. Storlek 16/50.

Bruksslitage. Inskription.

Lähtöhinta
2 500 SEK