KANDELABRAR, ett par, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1900-talets andra hälft.

Smide och gröntonat glas. För fyra ljus. Längd 28, höjd 32 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK