SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Fanerad i mahogny. Dörrpar, bakomliggande hyllplan, nedtill med 2 lådor. Stenskiva. Bredd 83, djup ca 52, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, ställvis faner skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK