ASKFAT, 2 st. Bla Stengods. Argenta, Gustavsberg.

Grönglaserat, lövformat med dekor i silver av orm, l 16 resp svart konstmaterial med dekor i silver, diam 17.

Slitage, krackelyrer i glasyren.

Lähtöhinta
400 SEK