SÄNGRAM, ur serien "Safari", Frank Hudson, 2000-tal.

Mörbetsat trä, präglad läderklädsel. Skuren dekor. Total längd 259, bredd 198, höjd 138 cm. Innerlängd ca 205, innerbredd ca 187 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, mindre förgbortfall.

Lähtöhinta
12 000 SEK