BORD, England, 1900-talets första hälft.

Mahogny. Profilerad skiva. Kopplat benstativ med ett hyllplan. Brickmärkt Phillips & Sons, Bristol. Diameter 73. Höjd 71 cm.

Ett ben lagat. Repor och märken. Fläckar. Skiva med torrspricka.

Lähtöhinta
1 500 SEK