KAPPSÄCK, Louis Vuitton

KAPPSÄCK, Louis Vuitton

Kappsäck med mjuka sidor i Damier Ebène-canvas. Detaljer i läder samt i "LV" och "LOUIS VUITTON"-märkt gulmetall.
Fodrad i rött bomull. Bredd 55 cm, höjd 45 cm, djup 16 cm. Nyckel finns.
Numrerade samt "LV LOUIS VUITTON PARIS made in France"-märkta nycklar medföljer. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK