BYRÅ, 1900-talets första hälft.

Njurformad skiva. Inläggningar av olika träslag. Två lådor. Längd 45 cm, bredd 32 cm, höjd 76 cm.,

Visst slitage, torrsprickor, fanérskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK