LÅDBIL, 1900-tal.

LÅDBIL, 1900-tal.

Bemålat trä och metall. Gummidäck. Längd 173 cm.

Bruksslitage, smärre skador, visst färgbortfall, rostangrepp samt fläckar. Klistermärke. Senare hjul. Punktering. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK