LEKSAKSFIGUR, Yes or no Gnom, Schuco, Tyskland troligen 1950-tal.

Kläder av filt. Rörligt huvud med glasögon. Höjd 25 cm.

Smärre slitage. Blekt samt med smärre fläckar.

Lähtöhinta
1 800 SEK