SKÄNK, gustaviansk provinsarbete, 1700/1800-tal.

Vitmålad. Två dörrar med randdekor och två bakomliggande hyllplan. L 132, b 51, h 117.

Smärre slitage och skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK