SKEPPSMODELL, 1900-talets slut.

Bemålat trä. Tre master. "Suomen Joutsen". Längd 83, höjd 52 cm.

Slitage, fläckar. Renoverat och kompletterat underrede. Roder saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK