INDUSTRILAMPA, "Typ 200", Elektro IWO A-B Mariestad, 1900-talets mitt.

Lackerad. Ställbar ljusarm och skärm. Höjd bl a 115 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor och märken. Fläckar. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK