FÅTÖLJER, 2 st, Bröderna Andersson samt Dux, 1960-tal.

Båda med stomme i teak samt fast stoppad klädsel. Etikettmärkta.

Bruksslitage, repor och märken/nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK