FÅTÖLJ samt FOTPALL, Dhaléns Dalum, 1900-talets andra hälft.

Benställning fanerad i teak. Orange klädsel.

Bruksslitage, några fläckar, fanersprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK