SERIETIDNINGAR, Läderlappen, 1965-1970.

Nummer 7-10, 1965. Nummer 2-4, 6-11 samt nummer 13, 1966. Nummer 1-13, 1967. Nummer 1-13, 1968. Nummer 1-13, 1969. Nummer 1-3, 1970.

Bruksslitage, skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK