Rokoko

(Ruotsi)
Rokoko
(Ruotsi)

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanérad. Svängt form. Tre lådor med metallbeslag, stenskiva. Längd 89, djup 51, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage och fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK