BÄGARE, 8 st, silver, Ryssland, 1800-talets slut. Totalvikt 233 gram.

Invändigt förgyllda. Höjd 4 cm

Slitage, repor, en med monogramgravyr.

Muut tiedot

Tre medföljande svenska silver bägare (inkluderade i angiven vikt).

Lähtöhinta
2 500 SEK