SNUSDOSA, silver, sannolikt Andrej Postnikov, Moskva, sent 1800-tal. tot vikt 150 gram.

Slädscen i niellodekor. Längd: 11,5 cm.

Slitage, repor, dekor bortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK