Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SNUSDOSA, silver, sannolikt Andrej Postnikov, Moskva, sent 1800-tal. tot vikt 150 gram.

Slädscen i niellodekor. Längd: 11,5 cm.

Slitage, repor, dekor bortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK