BARBIEDOCKOR, 4 st med TILLBEHÖR, Mattel, 1950/60-tal.

"Midge", "Allen" samt två "Skipper". Kläder, skor, väskor, tillbehör, två brochyrer samt tre väskor. Väskorna; ca 30 x 20 x 8 cm.

Slitage. Skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK