KOPPAR, 2 st, porslin, Kina, med Yongzheng sex karaktärers märke, 1900-tal.

Dekor av växter och skalbagge. Höjd ca 4,5 cm. Diameter ca 6,0 cm.

Mindre slitage och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK