VINSTÄLL, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Mörkbetsad ek. Fällbart. Längd 72 cm, bredd utfällt 83 cm, höjd utfällt 143 cm. Flaskor ingår ej.

Bruksslitage. Märken. Sprickor. Träavslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK