SATSBORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Grönmålad. Konturerade skivor. Svängda ben. Längd 50, bredd 35, höjd 51 cm och mindre.

Bruksslitage. Omålade.

Lähtöhinta
1 500 SEK