LEKSAKSUBÅT, "SUBMARINO No 3007", Schuco, Tyskland, 1900-talets mitt.

Plast och metall. Litograferad plåt. Längd ca 33 cm.

Bruksslitage, fläckar och missfärgningar. Ej fullt genomgången, ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 200 SEK