PARTI FLINTGODS, 4 delar, bl a Stig Lindberg och Ilse Claesson.

3 burkar med trälock; "Berså", l 13,5, "Vår lilla stad", Jie, Gantofta, h 11, "Deco", Helsingborg, h 10. Vas, I Claesson, h 15.

Krackelyr, slitage.

Lähtöhinta
600 SEK