BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.

Fanerad i teak med ben i bok. Sex lådor. Längd 75, bredd 38, höjd 111 cm.

Bruksslitage, enstaka fläckar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK