FÅTÖLJER, ett par, tillskriven Margareta Köhler, möjligen Futurum, Stockholm, 1930-tal.

Fast stoppad klädsel med dekor av snedställt rutnät i gul nyans.

Bruksslitage, repor och märken. Skador på klädsel samt missfärgningar. Mindre skador undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK