STOLAR, 12 st. Carl-Evert Ekström för Albin Johansson och söner, Hyssna AB. 1900-talets andra hälft.

Lackad bok. Kopplade ben. Fast stoppad sits klädd i svart skinnimitation. Stapelbara.

Bruksslitage. Märken, stötmärken, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK