SIDEBOARD, teakfaner. 1960-tal.

Troligen Fridhagen, Bodafors. Rak form med dubbeldörr och hyllinredning, 3 lådor samt halvdörr m hylla. Längd 152, höjd 103, totaldjup 46. Nyckel finns.

Bruksslitage, ovansidan m fuktfläck. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK