Nystilar

Nystilar

PRAKTURNA, silver, nyrokoko Hans Georg Vogt, Kristianstad, 1853. tot vikt ca 688 gram.

Balusterformad med uppsvängda palmetter. lösa delar medföljer. Diameter 23 cm, Höjd: 31 cm.

Slitage, repor, bristningar, omfattande skador, bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK