KISTA, 1700-/1800-tal.

KISTA, 1700-/1800-tal.

Ek. Beslag och lås av smide. Längd 155. Bredd 72. Höjd 64 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar. Avslag. Rostangrepp. Ett ben löst. Invändig odör. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK