ISSKÅP, Temperator, 1900-talets första hälft.

Målat. Uppfällbart lock med bakomliggande behållare av zink för is. Dörr med bakomliggande hyllplan. Invändigt sinkbeklädd. Bredd 59. Djup 48. Höjd 129 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Rostangrepp. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK