563693

RING, vitguld 18K, diamanter och smaragd, Heribert Engelbert, Stockholm. Vikt ca 4 gram.

Oval smaragd omgiven av briljantslipade diamanter. St ca 18/56.

Slitage, smaragden med mindre repor och obetydlig nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK