BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.

Bonat trä. Utdragslådor med beslag i mässing. Längd ca 74, djup ca 30, höjd ca 69 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre stötmärken.

Lähtöhinta
1 800 SEK