GOLVSPEGEL, sk Psyche, 1900-tal.

Spegelram i delvis förgylld metall. Vinklingsbar. På ställning i mässing. Dekor av bla blommor och akantus. Total längd 100, bredd 48, höjd 188 cm.

Bruksslitage, anlöpningar. Mittbalk något lös.

Lähtöhinta
4 000 SEK