KARTSKÅP, 1900-talets första hälft.

Furu. Rak form, med utdragslådor. På fast benställning. Längd ca 123, djup ca 65, höjd ca 146 cm

Slitage, repor och märken. Stötmärken

Lähtöhinta
4 000 SEK