CHRISTER STRÖMHOLM, BOK "Vännerna från Place Blanche", AB Triprod, Första upplagan 1983.
Inbunden med skyddspapper.
Slitage, märken och nagg. Skyddspapper med repor samt mindre smuts. Ej fullständigt genomgången.