SKRIVBORD, 2000-tal

SKRIVBORD, 2000-tal

Rektangulär form, höj och sänkbar. Längd ca 220, djup ca 100, höjd ca 70 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Ställbar funktion ej funktionstestad

Lähtöhinta
4 000 SEK