FÄLLBORD, regency, tidigt 1800-tal.

Mahogny. Rektangulär skiva med rundade hörn. Ben med mässingsavslut. Längd ca 118, bredd ca 90, höjd ca 71 cm.

Slitage, repor och märken. Skev skiva. Mindre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK