NYCKELSKÅP, sent 1800-tal.

NYCKELSKÅP, sent 1800-tal.

Brumålat. Med broderi. Lucka med bakomliggande krokar. Bredd 43, djup 15, höjd 54cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Renoverat och kompletterad. Krackelerad färg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK