STOL, 1980-tal.

STOL, 1980-tal.

Metall samt stoppas sits och rygg i skinn. Enligt uppgift en prototyp för en återlansering/re-edition av Poul Henningsen A/S,

Slitage, lös sits.

Lähtöhinta
3 000 SEK