BYRÅ, art deco, 1930-tal.

BYRÅ, art deco, 1930-tal.

Fanerad. Rak form med tre lådor. Svärtad samt skuren dekor. L 101, b 43, h 65.

Repor, fanerskador, färgbortfall, slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK