BORD, "Micado", Bra Bohag, design Engström Myrstrand, Tingströms, 1950/60-tal.

Ek. Runda ben. Svagt bågformade sarger. Brännmärkt. Längd 59, bredd 45, höjd 50 cm.

Bruksslitage, ytliga repor, mindre fläck samt enstaka spricka på ben. Ett ben något löst.

Lähtöhinta
1 500 SEK