PARTI LEKSAKER, 5 st, 1900-talets första hälft/mitt.

Docka med sydtysk dräkt, docka med dragspel, hund, kyckling, stork. H 13-19.

Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
500 SEK