RADIOGRAMMOFON, "Phonosuper SK-4", Hans Gugelot & Dieter Rams, Braun AG, Tyskland, 1950-tal.

Vit med plexiglas. Märkt Braun. Längd 58 cm, bredd 29 cm, höjd 24 cm.

Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK