VÄGGLAMPOR, 3st, "Strut", Torbjörn Eliasson Blond, Värnamo.

1+2. Krom. Vit skärm. Höjd 27 respektive 44cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK