BOKSKÅP, 1940-tal.

BOKSKÅP, 1940-tal.

Bonad björk, Skjutdörrar i glas, bakomliggande hyllplan. Bredd 110, djup 28, höjd 93 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK